Yaz aylarında kız çocuklarınızı prenses gibi hissettirecek en güzel kombin önerileri

Kız çocuklarının prenseslere ve prenses olmaya karşı hevesi, çoğu zaman masallar ve çizgi filmlerden dolayı ortaya çıkıyor. Ayrıca hangi anne ve baba, kızını prenses gibi görmez ki? Durum böyle olunca kız çocuklarının her giydikleri kıyafette veya kullandıkları eşyada prenses esintileri görmek mümkün hâle geliyor. Miniklerin kendilerini prenses gibi hissedecekleri kız çocuk kombinleri ise yenidoğan yaş grubundan 10'lu yaşlara kadar hitap ediyor. Prenses kombinleri özel günlerde olduğu kadar günlük yaşamda da sıklıkla tercih ediliyor. Biz de kız çocuklarınız için yaz kombin önerileri hazırladık. Gelin, birlikte inceleyelim! 

Disney karakterlerinin yansıtıldığı kız bebek kombinleri

Disney karakterlerinin yansıtıldığı kıyafetler, en güzel yaz kombinleri hazırlama konusunda fazlası ile yardımcı oluyor. Çoğu zaman etek ya da elbise şeklinde tasarlanan kıyafetler, kız çocuklarının etrafta prenses gibi salınmasını sağlıyor. Yaz kombinleri arasında öne çıkan Disney kıyafetleri, pembe başta olmak üzere pek çok farklı renk tonunda dizayn ediliyor. Bu sayede de hemen her kız çocuğunun zevkine hitap etmeyi başarıyor. Disney karakterli kıyafetlerle hazırlanan kombinleri, saten bandana ve taç gibi aksesuarlarla şık biçimde tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda karakterli ayakkabı ya da çanta gibi ek aksesuarlarla son derece şık bir prenses kombini yapabilirsiniz. 

Prenses denildiği zaman akla gelen tütü etek, taç ve ayakkabı kombinleri 

Yaz mevsimi için kıyafet kombinleri arasında tütülü modelleri atlamak olmaz tabii ki. Özellikle yeni yürümeye başlayan minikler üzerindeki mini etek kombinleri, yaz mevsiminin de ahengi ile son derece hoş bir görünüm oluşturuyor. Tütü elbise ve etek modelleri, diz altı çoraplar ile tamamlandığı zaman ortaya tablo gibi bir görüntü çıkarıyor. Yaz etek kombinleri arasında ön plana çıkan tütülü tasarımlar, askılı ya da kısa kol tişört gibi parçalarla rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu kıyafetleri özel taç ve ayakkabı ile tamamladığınız zaman minik prensesinizin gözlerindeki mutluluğu görebilirsiniz. 

Minik prensesler için tütü elbiseli yaz giyim kombinleri 

Mini etek kombinleri haricinde tütü elbiseli modeller de prensesler güzelliğini sergilemesine imkân tanıyan seçenekler arasında yer alıyor. Bu elbiseleri kızınızın doğum günü gibi özel dönemlerinde ya da düğün gibi etkinliklerde de rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Elbiselerin kabarık etek kısımları, kız çocuklarını âdeta kendine hayran bırakıyor. Eğer çocuğunuz için anlam ifade eden bir kutlama yapmayı düşünüyorsanız tütü elbise modellerine yönelebilirsiniz. Bu elbiseler ile hoş kareler ve mutlu anlar yakalayabilirsiniz. Yazlık tütü elbiselerimizi de aşağıdaki koleksiyondan inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın