Küçük kızlarınız için en güzel kır düğünü elbise önerileri

Havaların ısınmasıyla açılan düğün sezonu, hemen hemen herkesi tatlı bir telaşa sokuyor. Şimdiye kadar "Ne giyeceğim?" diye düşünenler, anne baba olunca "Çocuğuma ne giydireceğim?" düşüncesine kapılıyor. Üstelik bir de düğün kır düğünü ise bir sürü soru akılları kurcalıyor. Eğer sisin de "İçinde rahat hareket eder mi?", "Kır düğünü için uygun mu?" gibi daha birçok soru aklınızı kurcalıyorsa hazırladığımız kır düğünü elbise modellerine şöyle bir göz atalım.

1. Küçük kızların bayıldığı fırfır detaylı Pink Rose Ruffle Tütü Elbise 

Küçük kızınız için kır düğünü için elbise modeli önerimizin ilkiyle karşınızdayız. Küçük kızların çok sevdiği pembe renkle başlıyoruz. Pink Rose Ruffle Tütü Elbise, tatlı pudra rengiyle göz kamaştırıyor. Eklenen fırfır detaylar elbiseye hareket katarak kız çocuklarının beğenisini kazanıyor. Kare yakasıyla sıkmadan çocukların rahat hareket etmesine yardımcı oluyor. Askılı kol detayı sevenler için fırfırlarla süslenen ve daha da göz kamaştırıcı hâle gelen tütü elbisemiz güzel bir alternatif.

2. Yaka detayları sevenler için One Shoulder Pink Ruffle Elbise

Kır düğünü kombinleri için farklılık arayanlara harika bir önerimiz var! Tek omuz detayıyla karşımıza çıkan One Shoulder Pink Ruffle, kızınızın severek giyeceği modeller arasında yer alıyor. Pembeden vazgeçemeyen ama geline de benzemek isteyen küçük kızlar için iki rengin birleşimiyle tasarlanan model, muhteşem bir uyum yakalıyor. One Shoulder Pink Ruffle elbise kabarık tütü eteği ve pudra pembesi fırfırlı yaka detayı ile gören herkesi kendine hayran bırakıyor. Lycralı mayosu ile kızınızı sıkmadan rahatça hareket edebilmesine  yardımcı oluyor. Kır düğünlerinde kızınızın severek giyeceği elbiseyi aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. 

3. Gelinlere özenen küçük kızlar için White Bloom

Kır düğünü kıyafetlerini seçerken kızınızın isteklerini de ön planda tutmanız gerekiyor. Geline benzemek isteyen küçük kızlar için White Bloom Tütü Elbise, oldukça güçlü bir seçenek olarak öne çıkıyor. Lycralı, alttan çıtçıtlı body üzerine kat kat kabarık tütü eteğiyle model; küçük kızların gözdesi olmayı başarıyor. Uzun kolu, açık sırt detayı ve boyundan bağlama özelliği ile sıradanlıktan uzaklaşmak isteyenlerin gözdesi olan elbisemiz.

4. Açıkhava düğünlerine çok uygun bir kombin - Poppy Sweatshirt

Yaz aylarında hava ne kadar sıcak olsa da akşamları güneşin batışıyla tatlı bir esinti oluyor. Özel günlerde şık kıyafetlerinin üzerine hep bir ufak ceket veya şal almak zorunda kalan anneler bu konuyu çok iyi bilir.

İşte size kızınız için çok güzel bir kombin önerisi. Basic rengarenk tütü elbiselerimizi poppy sweatshirtlerimizle kombinleyebilirsiniz. Rahat ve kabarık etekli basic yazlık tütü elbiselerimizle kızınız çok şık olacaktır. Biraz hava serinleyince de kızım üşür mü diye düşünmeden, hoop üstüne fırfır detaylı sweatshirt giydirip içiniz rahat bir şekilde eğlenmenize devam edebilirsiniz.

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın