Kız Çocuklarını Partilerin Yıldızı Yapacak Prenses Kostümleri İçin Kombin Önerileri

Kız çocukların prenses olma hayali, dinledikleri ya da okudukları masallardan mı kaynaklanıyor? İzledikleri çocuk filmleri ya da animasyon yapımlar da bunda etkili oluyor mu? Bu sorulara pek çok anne baba olumlu yanıt verebilir. Ancak onlar da büyük olasılıkla kız çocuklarını evlerinin, hayatlarının prensesi olarak gördüklerini ve onlara o şekilde davrandıklarını da söyleyecekler. Hangi ebeveyn çocuğunu prens ya da prenses olarak görmez ki? Durum böyle olunca prenses kostümleri de kız çocukların ve ebeveynlerin en çok tercih ettikleri giysiler arasına giriyor. Prenses kostümü 1 yaş doğum gününü kutlayacak hemen her kız çocuğu ebeveynlerinin ilk tercihleri arasında. Aslında ilk doğum gününden başlayarak prenses kostümü 5 yaş, hatta 6-7 yaş civarına kadar aileler tarafından aranıyor. Ayrıca her özel günde, bayramlarda, yeni yıl kutlamalarında bu elbiseler miniklerin vazgeçilmezi. Hazırsanız minik prensesleriniz için prenses kostümleri kombin önerileriyle karşınızdayız!

Pamuk Prenses kostümleri için kombin önerisi

En güzel prenses kostümleri arasında pamuk prenses kostümü öne çıkıyor. Bütün kız çocukların hayali olan Pamuk Prenses kostümü kombinlerinin vazgeçilmezi olan kırmızı saten kurdeleden fiyonktan kızınıza taç yapmayı unutmayın. Kız çocuk prenses kostüm modelleri arasında çocukların en sevdikleri Pamuk Prenses kostümünü sarı veya kırmızı fiyonklu babetler ile tamamlayabilirsiniz.

Disney prenses kostümleri ve prenses tacı

Disney prenseslerinden olan Aurora, Ariel, Jasmine, Cindirella ve Pocahontas'ın kostümlerinden birini seçerek özel günlerde kızınıza giydirebilirsiniz. Prenses konseptine uygun bir doğum günü partisi düzenleyerek onu çok mutlu edebilirsiniz. Dilerseniz Rapunzel, Tiana, Moana, Anna, Elsa kostümlerinden birini de tercih edebilirsiniz. Bu kostümlere çok yakışacak prenses tacını kızınızın başına taktığınızda minik prenses çok mutlu olacak.

Prenses kostümü 1 yaş tütü elbise kombinleri

Kızınızın ilk doğum günü aslında en özel doğum günü. Çünkü artık hayatı daha fazla algılıyor, ek gıda alıyor ve hatta belki yürüyor. Öyleyse ona canlı renkler içeren kabarık bir tütü elbise giydirmenin tam zamanı! Tütü elbisenin üstüne bebeğin rahatını düşünerek hava alan pamuklu kumaştan yapılmış bir body düşünebilirsiniz. Yürümeye başlayan kızınıza lame veya dore bir ayakkabı giydirmeyi ve saçlarına renkli tokalar takmayı da unutmayın.

Prenses kostümü 5 yaş kombin önerisi

Kızınıza prenses kostüm kombinlerini bir arkadaşının doğum günü davetinde de giydirebilirsiniz ama kendi doğum gününde çok daha mutlu olacak. Örneğin kızınızın 5. yaş doğum günü, ana sınıfına başladığı yıl olacağı için son derece özel. Bunun için okuldaki arkadaşlarını davet ederek unutulmaz bir doğum günü organizasyonu yapabilirsiniz. Prenses kostümü 5 yaş kombin önerisi olarak Prenses Belle, Mulan, Merida kostümlerini öneriyoruz. Prenses Merida kostümü düşünürseniz elbiseye bir de oyuncak yay ekleyin. Prenses Belle kostümü seçtiyseniz sapsarı prenses elbisesiyle uyum sağlayan kırmızı gül sepeti, kombini kusursuz hâle getirecek. Eğer kızınız kostüm giymek istemezse doğum günü konseptine uygun renkte tütü elbise tercih edebilirsiniz. Ayrıca kostüm ile terleme ihtimaline karşı yedek kıyafet olarak da tütü elbise alabilirsiniz. Böylece tütü elbiseyle kızınız daha rahat oyun oynayıp doğum gününün keyfini çıkarabilir.

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın