Özel Günler İçin Herkesin Hayran Kalacağı Anne Kız Kombin ve Kıyafet Önerileri

Anneler kızlarıyla aynı kıyafeti giymeye bayılıyor, kızlar için de anneleriyle bir örnek giyinmek çok daha eğlenceli oluyor. Kız çocuklar anneleriyle genellik özdeşim kuruyorlar; onların davranışlarını, konuşmalarını taklit etmekten hoşlanıyorlar. Annelerinin dolabındaki elbiseleri giyen hatta kozmetik ürünlerini, kremlerini, rujlarını kullanan kız çocuğu neredeyse yok gibi. Çocuklardaki büyüme isteğinden kaynaklanan bu durum, ilk önce size garip gelebilir ama aslında bu doğal gelişim sürecinin bir göstergesi. Abartıya kaçmadıkça erkek çocukların babalarını, kız çocukların annelerini taklit etmeleri uzmanlar tarafından normal bir eğilim olarak kabul ediliyor. Çocuğunuzun bu eğilimini desteklerken anne kız kombin çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Anne kızı kıyafetleri kombini sayesinde aranızdaki ilişki çok daha sağlam bir hale gelecek. Nasıl mı? İşte size bazı anne kız kıyafet kombin önerileri!

Anne kız kıyafetleri doğum günü için ideal

Kızınızın doğum gününde ya da arkadaşının doğum günü davetinde harika bir ikili olabilirsiniz. Bunu yapmak için anne kız kıyafetleri abiye başlığı altında çok şık özel gün elbiseleri bulmanız mümkün. Aynı renk elbiseler, çiçek desenli elbiseler, prenses elbiseleri ve tütü elbiseleri düşünebileceğiniz seçenekler arasında. Özellikle kendi doğum gününde kızınızla kombin yaparak giyeceğiniz tütü elbise veya tütü etek kombinleri ile yarattığınız şıklığa herkes hayran kalacak. Davetli olduğunuz doğum günü,düğün, nişan ya da bebek partisi gibi özel günlerde de kızınızla aynı kombini giyerek birlikte harika fotoğraflar verebilir, o günü unutulmaz kılabilirsiniz.

Anne kız pijama partisi çok eğlenceli

Çocuklar akşam sohbetlerine katılmaya bayılıyor. Özellikle pijama partisi, onların çok eğlendikleri etkinliklerin başında geliyor. Siz de kızınıza böyle bir parti hazırlayabilirsiniz. Anne kız kıyafetleri pijama başlığı altında pek çok sevimli pijama kombini bulabilirsiniz. Kış aylarında aynı model kalın dokulu pijamalar veya peluş pijamalar tercih ederek kızınızla birlikte pijamalarınızı giyip patlamış mısır eşliğinde parti yapabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yaz aylarında ise anne kız şortlu pijama takımı giyerek dondurma eşliğinde akşam sohbetleri yapabilir, oyunlar oynayabilirsiniz. Emin olun çocuğunuz o gece çok daha mutlu uyuyacak.

Anne ve kız olarak gezmeye çıkarken aynı model tişört giyin

Anne kız kıyafetleri tişört seçenekleriyle daha da özel hâle geliyor. Tişört alırken kızınıza da en küçük bedeni sipariş edin. İşte size harika bir anne kız kombini! Altına giyeceğiniz aynı renk pantolon ve spor ayakkabı ile anne kız gezmeye gidebilirsiniz. Kızınızla aynı kombini giyerek sinemaya, parka, alışveriş merkezine gitmek çok eğlenceli olacak. Anne ve kızı aynı kıyafet ile görenler size bayılacak.

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın