Gizlilik Politikası

Mağazamızda verilen tüm servisler Barbaros Mah., Mor Leylak Sk. Andromeda C1 Blok, İç Kapı No: 148 Ataşehir / İSTANBUL adresinde kayıtlı Cansu Sezici Güçlü / Mini Celebrities firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir.  

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir.

Aşağıdaki maddeler, sitemizde toplanan müşteri bilgilerinin neler olduğu, hangi amaçlar için toplandığı, hangi şekillerde kullanıldığı, bu bilgileri nasıl değiştirebileceğiniz, sizinle yapılan iletişim konusundaki tercihleriniz gibi konuları içermektedir.

Sitemize ve e-bültene üye olmanız durumunda sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına ad, soyadı, e-posta adresi, telefon numarası, cinsiyet, doğum tarihi, kişisel ilgi alanları, fatura ve teslimat adresleri gibi bazı kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyacağız. Bu bilgiler, sipariş süreçlerini yürütmek, tamamlamak ve müşterilerimizle ilgili iletişimi sağlamak için kullanılır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde web sitemizde veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.minicelebrities.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız (tabletiniz ya da mobil cihazınız) arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Bunlara ek olarak; ürünler, servisler, kampanyalar ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek, müşterilerimizin alışveriş tercihlerini daha iyi anlamak, trend analizleri ve istatistiksel analizler yapmak, sitenin güvenliğini güçlendirmek amacıyla kullanılır.

Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. 

Tüm bu konularda ek bilgi almak için info@minicelebrities.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz. Üyelerimizin haklı talep-şikayetleri ile her türlü başvurularını karşılamaktan memnuniyet duyarız.