Kargo Politikası

 Kargo Politikası

minicelebrities.com'dan sipariş verdiğiniz stoklu ürünlerin tümü 3 iş günü içinde Yurtiçi Kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

Kargo işlemi gerçekleştiğinde bilgileriniz e-posta ile tarafınıza iletilecektir. Teslimat adresinize göre kargo şirketi 1-3 iş günü içerisinde siparişiniz size ulaştırılacaktır. Kargo süreci tamamen kargo şirketinin sorumluluğu dahilindedir. Sizle paylaşılan kargo takip numarası üzerinde takip etmeniz önerilmektedir.

Kargo firmasından siparişinizi teslim alırken lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@minicelebrities.com mail adresine bildiriniz.  Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

İade / Değişim Politikası

Siparişlerinizi teslim almadan önce iade etmek isterseniz ürün size ulaştığında paketi teslim almayın, ürünün paketini açmadan kargo şirketine geri teslim edin.

Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade/değişim yapmak isterseniz 14 gün içinde tarafımıza ulaşacak şekilde; info@minicelebrities.com e-posta adresi üzerinden sipariş numaranız ve iade edilecek ürünün tam adını belirterek; değişim yapmak isterseniz yeni almak istediğiniz ürünün de tam adını yazarak bizimle iletişime geçiniz.

İade/değişim yapılacak ürünün kargo bedeli alıcıya aittir. Bedenle ilgili problem yaşamamanız adına alışverişiniz öncesinde beden kılavuzundan ölçü bilgilerini kontrol etmeniz önerilmektedir.

İade/Değişim Kapsamındaki Ürünler: 

  • İade/değişim edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. 
  • İade/değişim etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile kargo masrafını karşılayarak gönderebilirsiniz.     
  • Tüketicinin istediği doğrultusunda özel yapılmış ürünler iade/değişim kapsamı dışındadır.     
  • Sevkiyat sırasında hasar gördüğünü düşündüğünüz ürünleri firma yetkilisi önünde açıp; hasarlı ise tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. 

İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, ödeme şeklinize göre iade edilmektedir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir.

Kusurlu Ürünlerin İade/Değişimi: 

Siparişinizi teslim aldıktan sonra kusurlu olan ürün/ürünlerde, iade/değişim yapmak isterseniz 30 gün içinde;

info@minicelebrities.com e-posta sitemizde yer alan iletişim bölümünden ürünün problemini, sipariş numaranız ve iade edilecek ürünün tam adını belirterek; değişim yapmak isterseniz yeni almak istediğiniz ürünün de tam adını yazarak bizimle iletişime geçiniz. Üründe kullanımdan kaynaklı bir problem yoksa iade işleminiz gerçekleşir.